Kangavärv CARRIBEAN BLUE

Hind:8.40EUR
Lisa ostukorvi

Simply Spray kangavärv on turvaline ja mittemürgine spray-värv. Värvi kogus pudelis 73,9g

Seda on lihtne kasutada: jätab kanga pehmeks ja ei erita ebameeldivat lõhna. Simply Spray kangavärvidega saad anda vanadele riietele, t-särkidele, teksastele ja mütsidele värske väljanägemise. Simply Spray kangavärv imendub kangasse, kuivab toatemperatuuril ja jääb masinpesukindlaks.

  • Jääb pehme ja elastne

  • Kuivab kõigest 30 minutiga

  • Masinpesukindel 72 tunniga

  • Kuivab toatemperatuuril – ei vaja kuuma kinnistamist ega triikimist

  • Kätelt pestav vee ja seebiga

  • Pleekimiskindel

 Simply Spray-d saab kasutada batika tehnikas t-särkide värvimiseks ilma, et peaksid mässama tüütute vedelate värvidega. Lihtsalt kortsuta-voldi, pihusta ja ongi valmis! Samamoodi saad värvida rõivaid, kardinaid, lambivarje, padjapüüre, nukkusid ja muud käsitööd. Üks võimalus on kasutada seda šabloonidega ja muuta riided isikupäraseks. Ideid saad meie veebilehe Nippide ja tehnikate peatükist.

Simply Spray sobib enamustele naturaalselst kiust materjalidele, kaasaarvatud puuvill, kunstsiid, linane, nahk ja kanep. Maailmas on tuhandeid erinevaid kangaid ja Simply Spray ei pruugi siiski sobida kõigile. Soovitame enne värvimist teha kindluse mõttes kiire testi, et katsetada kanga sobivust värvimiseks. Rusikareegel on selline, et kui kangas imab vett, siis Simply Spray sobib. Kui aga kangas on kaetud vetthülgava kihiga, siis värv ei toimi. Lihtne test on selline: kalla kangale veidi vett ja vaata, kas kangas imab seda või vesi langeb kangalt tilkadena maha.